°C

W I lidze: lubuskie derby AZS UZ vs Trójka

fot. pixabay.com
 

W I lidze piłkarzy ręcznych w piątej rundzie dojdzie do lubuskich derbów. W sobotę o godzinie 19.00 AZS UZ podejmie Trójkę Nowa Sól.

Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i zajmują odpowiednio 10 i 11 miejsce. Trener akademików Ireneusz Łuczak mówi, że jego zespół bardzo potrzebuje zwycięstw:

Kapitan Trójki Nowa Sól Maciej Orliński występował kiedyś w zielonogórskiej drużynie. Teraz jest jednym z liderów nowosolskiej ekipy, która jest mocno podbudowana wygraną w ostatniej rundzie i do Zielonej Góry jedzie punkty:

Zew Świebodzin – trzeci z lubuskich zespołów występujący w I lidze zagra wyjazdowy mecz z wiceliderem Borem Oborniki Śląskie.Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku