°C

Olimpijczycy w SP 24. Lucjan Błaszczyk ponownie przy stole pingpongowym

Marek Staniszewski
 

W drzonkowskiej Szkole Podstawowej nr 24 im. Polskich Olimpijczyków na zakończenie obchodów Dni Patrona odbyło się spotkanie z olimpijczykami Lucjanem Błaszczykiem i Piotrem Grudniem.

Mówi dyrektor Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Zielonej Górze Paweł Sroczyński:

Uczniowie szkoły w Drzonkowie mieli okazję zobaczyć w akcji czterokrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich Lucjana Błaszczyka, który w pokazowym pojedynku zmierzył się z czołowym zawodnikiem ZKS i nauczycielem SP 24 Kamilem Nalepą:

Piotr Grudzień uczestnik czterech Igrzysk Paraolimpijskich w tenisie stołowym i zdobywca czterech medali na tych zawodach był zadowolony ze wspólnego spotkania z młodzieżą:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku