°C

Prace modernizacyjne w zielonogórskiej Elektrociepłowni

Fot. Agnieszka Wojnarowicz
 

Trwają prace modernizacyjne i inwestycyjne w zielonogórskiej Elektrociepłowni. Między innymi dziś ten temat poruszono podczas konferencji prasowej, która odbyła się w zakładzie.

Obecnie sieć ciepłownicza w Zielonej Górze wynosi 132 kilometry. Mówi Małgorzata Ptak – Bystrzyńska dyrektor pionu Handlu i Rozwoju w zielonogórskiej Elektrociepłowni:

W przyszłym roku poddany remontowi zostanie blok gazowo-parowy. Mówi Tomasz Woś wiceprezes Zarządu Elektrociepłowni Zielona Góra:

W ocenie przedstawicieli Elektrociepłowni, zielonogórzanie są coraz bardziej zainteresowani ciepłem sieciowym. Jego udział w lokalnym rynku to ponad 47 %.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku