°C

Narkotyki? Nie daj się wkręcić

Fot. Agnieszka Wojnarowicz
 

Narkotyki? Nie daj się wkręcić. To hasło kolejnej kampanii prowadzonej przez Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Zielonej Górze.

W ramach akcji przygotowano między innymi materiały edukacyjne na temat skutków spożywania narkotyków i substancji psychoaktywnych.

Będą one dostępne w zielonogórskich szkołach, parafiach oraz klubie fitness. Mówi Bogdan Kowol, zastępca kierownika placówki:

Kampania potrwa do 18 listopada. Ponadto Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Zielonej Górze oferuje anonimową i bezpłatną pomoc psychologów i specjalistów uzależnień przez cały rok.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku