°C

O.Vidin: Graliśmy niezły mecz, w końcówce wysiedliśmy fizycznie

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Zastalu przegrali 4 mecz w sezonie - w Toruniu długo gonili Twarde Pierniki dochodząc je w 33 minucie na 1 punkt, 71-72. Potem jednak zespół się rozsypał.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Zastalu Oliver Vidin powiedział, że zespół przez 2/3 meczu grał dobrze, ale w końcówce nie był w stanie fizycznie ustać rywalom:

Jedne z naszych graczy Andy Mazurczak mówił RZG z kolei, że właściwie nie wiadomo, czemu Zastal znów nie umiał zagrać stabilnie całego meczu:

Więcej o meczu, więcej z konferencji, również długa rozmowa z katem Zastalu – Aaronem Celem jutro w RZG o 12:30 w Sport cafe.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku