°C

Nowy rok akademicki w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Fot. Zofia Popielecka
 

Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku uroczyście rozpoczął nowy rok akademicki.

Jest to już 30 Inauguracja, która odbyła się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego. Z okazji jubileuszu zaplanowano szereg wydarzeń kulturalnych z których skorzystają członkowie UTW. Zofia Banaszak, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonej Górze, mówi, że kalendarz jest zapełniony ciekawymi propozycjami dla każdego:

Część osób z obawy o własne zdrowie zrezygnowała z udziału w zajęciach realizowanych w minionym roku akademickim, mimo to Uniwersytet Trzeciego Wieku wciąż zdobywa nowych członków:

Aleksander Jakubowski jest członkiem UTW od 9 lat, jak mówi uniwersytet daje mu możliwość nauki języków i rozwijania pasji:

Zofia Biniewska-Dobrzyńska do Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonej Górze należy od 17 lat, jest to dla niej ważna przestrzeń, w której nie czuje się samotna i wciąż poznaje nowych ludzi:

Przypomnijmy, w tej chwili w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Zielonej Górze znajduje się ponad 900 słuchaczy.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku