°C

Snookerzyści z Zielonej Góry w mieszanych nastrojach ME

Antoni Kowalski. Mateusz Baranowski, Marcin Nitschke
 

Trójka zielonogórskich snookerzystów zakończyła Mistrzostwa Europy w Portugalii. Brąz w kategorii U-21 zdobył Antoni Kowalski.

5 miejsce w ME na sześciu czerwonych bilach i 17 miejsce w mistrzostwach otwartych to dorobek Mateusza Baranowskiego, który statrował także drużynowo z Kowalskim. Razem odpadli w 1/8 finału przegrywając z Francją. Ostatecznie uplasowali się w strefie miejsc 9-14. Mówi Mateusz Baranowski:

W zmaganiach drużynowych bardzo dobrze poradził sobie Marcin Nitschke, który uplasował się, wraz z Danielem Holoydą, na piątym miejscu. W „singlu” natomiast był 17:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku