°C

Wypadek w śródmieściu. Kobieta jest w szpitalu

 

O tym, jak ważne jest stosowanie się do sygnalizacji świetlnej przekonał się 62-letni kierujący alfą romeo, który w Zielonej Górze zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z audi – poinformowała Małgorzata Stanisławska Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze.

Do wypadku doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Ułańskiej z Westerplatte w Zielonej Górze. W jego wyniku ucierpiała pasażerka alfy romeo, która z urazem miednicy trafiła do szpitala.

Zielonogórscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego w prowadzonym postępowaniu.

Do sprawy zabezpieczono nagranie z miejskiego monitoringu, które zarejestrowało przebieg wypadku. Można je obejrzeć na stronie internetowej lubuskiej policji.

„Ignorowanie czerwonego światła przez pieszych lub kierujących, którzy chcą w ostatniej chwili zdążyć i przejechać skrzyżowanie, może powodować niebezpieczne sytuacje. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i stosowanie się do sygnalizacji świetlnej to kluczowe zasady, jakimi należy kierować się na drogach, by bezpiecznie dojechać do celu”

– znaczyła Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj na Facebooku



Polub naszą stronę na Facebooku