°C

Podwójnie złoty Igor Misztal

źródło: materiały klubowe
 

Igor Misztal zdobył dwa złote medale w rozgrywanym w Hiszpanii turnieju Costa Brava Spanish Para Open 2021 w tenisie stołowym. Niepełnosprawny zawodnik Startu Zielona Góra startował w kategorii 10-tej.

W kategorii indywidualnej wszystkie pojedynki wygrał 3-0, w tym finałowy z Pawłem Włodyką. Panowie wspólnie startowali w zmaganiach drużynowych, w których pokonali Czechy, Niemcy Hiszpanię i drugą drużynę z Polski. Igor Misztal bardzo dobrze rozpoczął nowy etap zdobywania cennych punktów do rankingu światowego, które są niezbędne, aby walczyć o udział w Igrzyskach Paraolimpijskich Paryż 2024.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku