Podwójnie złoty Igor Misztal

źródło: materiały klubowe

Igor Misztal zdobył dwa złote medale w rozgrywanym w Hiszpanii turnieju Costa Brava Spanish Para Open 2021 w tenisie stołowym. Niepełnosprawny zawodnik Startu Zielona Góra startował w kategorii 10-tej.

W kategorii indywidualnej wszystkie pojedynki wygrał 3-0, w tym finałowy z Pawłem Włodyką. Panowie wspólnie startowali w zmaganiach drużynowych, w których pokonali Czechy, Niemcy Hiszpanię i drugą drużynę z Polski. Igor Misztal bardzo dobrze rozpoczął nowy etap zdobywania cennych punktów do rankingu światowego, które są niezbędne, aby walczyć o udział w Igrzyskach Paraolimpijskich Paryż 2024.