°C

Zielonogórzanie walczą w snookerowych ME!

Antoni Kowalski, Mateusz Baranowski, Marcin Nitschke
 

Mateusz Baranowski, Antoni Kowalski i Marcin Nitschke z Zielonej Góry zakończyli indywidualnie snookerowe Mistrzostwa Europy w Portugalii. Tam brąz w kategorii U 21 zdobył Kowalski. Teraz wszyscy szykują się do rozpoczynających się jutro zmagań drużynowych.

5 miejsce w ME na sześciu czerwonych bilach i 17 miejsce w ME mężczyzn to dorobek Mateusza Baranowskiego. Jak sam przyznaje to dobry wynik, ale w zmaganiach drużynowych, gdzie startować będzie z Antonim Kowalskim, liczy na medal:

Najbardziej doświadczony z całej trójki Marcin Nitschke cieszy się, że udało mi się znaleźć wśród 32 najlepszych snookerzystów w Europie:

A jutro zaczynają się pojedynki drużynowe. Mateusz Baranowski grać będzie z Antonim Kowalskim, a Marcin Nitschke z Danielem Holoydą.

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku