°C

„Wyobraź sobie”- wystawa na 30-lecie Instytutu Sztuk Wizualnych UZ

30 lat ISW, wystawa"Wyobraź sobie"
 

Instytut Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Zielonogórskiego świętuje 30-lecie. Z tej okazji mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w wyjątkowym wernisażu, który odbędzie się w kilku przestrzeniach, w najbliższy piątek.

Najpierw wystawa pt. „WYOBRAŹ SOBIE. Sztuka w zmieniającym się świecie, sztuka zmieniająca świat” zostanie otwarta w galerii Rektorat. Mówi Ewa Sapeńko, rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego:

Kolejne prace w ramach wystawy udostępnione zostaną tego samego dnia w Muzeum Ziemi Lubuskiej – o 17.00 i godzinę później w Biurze Wystaw Artystycznych:

Prace na piątkową wystawę w trzech odsłonach przygotowało ponad 20 uczestników.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku