°C

Wojewoda podziękował sportowcom zielonogórskiego START-u

fot. Daniel Sawicki
 

Wsparcie dla sportowców niepełnosprawnych i podziękowania za sportową walkę na arenach olimpijskich były tematami spotkania wojewody Władysława Dajczaka ze sportowcami zielonogórskiego START-u, którzy byli uczestnikami paraolimpiady w Tokio.

Zielonogórski START, zrzeszający sportowców z niepełnosprawnościami od wielu lat „dostarcza” na igrzyska paraolimpijskie zawodników rywalizujących w wielu dyscyplinach.

Wojewoda Władysław Dajczak zauważył, że właśnie ci sportowcy często zmagają się z ogromnymi przeciwnościami, a mimo to potrafią uparcie dążyć do celu.

Pingpongista Piotr Grudzień podkreślił, że igrzyska były trudne, a już niebawem odbędą się kolejne igrzyska:

Przypomnijmy, że sportowcy zielonogórskiego START-u zdobyli w Tokio dwa medale.Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku