°C

W Przytoku odbyły się Jazzowe Zaduszki

Fot. Zofia Popielecka
 

Krawczyk, Szczepanik, Kora, Niemen... Lubuszanie wspominali utwory największych polskich artystów.

W ramach Jazzowych Zaduszek zagrano utwory nieżyjących już polskich artystów, a piosenki zaśpiewała utalentowana lubuska młodzież przy akompaniamencie zespołu muzycznego Aquarius. Mariusz Woźniak, organizator koncertu, mówi, że w kościele zabrzmiały największe polskie utwory:

Ksiądz Tomasz Trębacz, proboszcz parafii w Przytoku, mówi, że wśród artystów, którzy pojawili się na scenie, byli przede wszystkim mieszkańcy gminy Zabór:

Marta Mika ze Szlichtyngowy podczas Jazzowych Zaduszek zaśpiewała piosenkę „Kochać” Piotra Szczepanika:

Dodajmy, że Jazzowe Zaduszki w Przytoku odbyły się po raz szósty. Tym razem koncert zaplanowano miesiąc wcześniej z obawy o sytuację epidemiologiczną w kraju.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku