°C

ZLOP stawia na wolontariuszy

fot. Korpus Solidarności
 

Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych jest jedynym przedstawicielem w naszym regionie programu wsparcia i rozwoju wolontariatu długoterminowego w Polsce. Chodzi o Korpus Solidarności, czyli wolontariat w każdej odsłonie.

– Program jest propozycją dla osób i organizacji, które zamierzają pomagać i pracować z wolontariuszami nie tylko od święta ale w dłuższej perspektywie czasu – tłumaczy Wojciech Brodziński, wiceprezes Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych.

Korpus jest miejscem dla wszystkich zaangażowanych w ideę wolontariatu długoterminowego – osób w różnym wieku, z różnych środowisk, dla tych którzy podzielają podobne wartości takie jak solidarność, szacunek, dobro wspólne, uczciwość i kierują się umacnianiem solidarności międzyludzkiej.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku