°C

Policja od 12 dni poszukuje mieszkańca Gubina

ZAGINĄŁ 77- LETNI STANISŁAW BIELKA. Fot. KPP w Krośnie Odrzańskim
 

Policjanci z Komisariatu Policji w Gubinie poszukują zaginionego Stanisława Bielki z Gubina.

10 września roku mężczyzna opuścił dom, nie informując domowników o swoim wyjściu ani o celu podróży. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gubinie pod numerem telefonu +48 47 79 45 411 lub 112.

Rysopis: wzrost: 1,60 centymetrów, sylwetka szczupła, waga około 70 kilogramów, długa siwa broda, włosy siwe – za uszy, nosi okulary.

Ubiór: niebieska bluza dresowa z białymi paskami na rękawach lub czarna kurtka, brązowe długie spodnie, może mieć na nogach gumofilce.

„Ostatni sygnał, jaki otrzymaliśmy o miejscu pobytu Stanisława Bielki, był w środę (15 września). Wówczas miał być widziany na drodze w rejonie Bobrowic, jednakże informacja ta nie potwierdziła się. Poszukiwania nadal trwają”

– poinformowała policja.

Policja od 12 dni poszukuje mieszkańca Gubina - Radio Zielona Góra 97,1FM

ZAGINĄŁ 77- LETNI STANISŁAW BIELKA. Fot. KPP w Krośnie Odrzańskim


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku