°C

Patryk Żyworonek najlepszy w Grand Prix Młodzików!

źródło: materiały klubowe
 

Tenisista stołowy ZKS-u Palmiarni Zielona Góra Patryk Żyworonek wygrał rozgrywane w Gliwicach Grand Prix Polski młodzików.

W finałowym spotkaniu w gronie młodzików zmierzyli się dwaj najwyżej rozstawieni tenisiści stołowi w imprezie – Patryk Żyworonek i Aleks Pakuła (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Zwyciężył ten pierwszy 3:0 (11:9, 11:6, 12:10). Co ciekawe Żyworonek startował także w rozgrywanej w Drzonkowie i trwającej równocześnie imprezie seniorskiej, ale w trakcie startu postanowił przenieść się do Gliwic, by walczyć w swojej kategorii wiekowej:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku