°C

Kulczycki i Węgrzyn najlepsi w GP Polski!

foto: Krystian Machalica
 

Samuel Kulczycki z Dekorglassu Działdowo, a także Anna Węgrzyn z AZS-u UE Wrocław wygrali rozgrywane w Drzonkowie Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Kulczycki w finale panów pokonał 4-0 Miłosza Redzimskiego. Podium uzupełnił Jan Zandecki. Najlepszy z zawodników ZKS-u Palmiarni był Kamil Nalepa, który uplasował się na miejscach 21-24. 

Ciekawie było w finale pań, w którym Anna Węgrzyn pokonała swoją siostrę bliźniaczkę Katarzynę 4-2. Na trzecim miejscu Wiktoria Wróbel, a najlepszymi zawodniczkami gospodarzy były Gabriela Sokołowska i Anna Kubiak, które rywalizację zakończyły na miejscach 25-28.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku