°C

Lechia rozczarowuje i przegrywa u siebie

fot. Jacek Białogłowy
 

Piłkarze Lechii Zielona Góra przegrali w III lidze na własnym stadionie z FotoHigieną Błyskawicą Gać 0-2(0-0).

Lechia groźna była tylko na początku spotkania, kiedy oddała dwa kąśliwe strzały, ale przez większą część spotkania przeważali goście.

Dużo piłek przejmowali w środku pola, przeprowadzali groźne kontry, a gracze Lechii nie nadążali często za rywalem. Sporo pracy miał w związku z tym bramkarz Wojciech Fabisiak, który kilka razy czujnie zachował się w groźnych sytuacjach.

Do przerwy gole nie padły, ale w II połowie Fabisiak wyciągał 2 razy piłkę z bramki.

Najpierw w 60 minucie piłkę kilka metrów przed bramkę dostał były gracz Lechii, Ilan Rappoport. Świetnie przyjął górną piłkę, przełożył ją z nogi na nogę i z bliska pokonał bramkarza Lechii.

Sześć minut później Ilan dośrodkował z rzutu rożnego, obrońcy zostawili wolnego Pabiniaka, a ten bez problemu zdobył drugiego gola dla gości.

Lechia nadal nie błyszczała – nie była dziś w stanie zdobyć choćby kontaktowego gola i przegrała 0-2.

Krótko po meczu obie ekipy tak podsumowały jego przebieg:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku