°C

Brak agresji, zlekceważenie rywala – Zastal tłumaczy się z porażki

fot. Jacek Białogłowy
 

-Byliśmy za mało agresywni - tak trener Zastalu Oliver Vidin tłumaczył przyczyny sensacyjnej porażki swej drużyny z Czarnymi Słupsk. Poza tym zespołowi - według Serba - brakło sił no i nadal ma problemy w obronie. Z kolei kapitan zespołu, Krzysztof Sulima, stwierdził po meczu, że w II połowie Zastal zlekceważył beniaminka.

Vidin mówi, że tłumaczył zawodnikom, co się wydarzy w 3 kwarcie – że Czarni rzucą się na nich – a jednak Zastalowcy przestali walczyć i to było główną przyczyną porażki:

Sulima krótko, ale dosadnie mówił o tym, co się wydarzyło w II połowie z wicemistrzami Polski:

Vidin na konferencji po meczu pytany był, czy były jeszcze inne przyczyny przegranej  – powtórzył argument o braku agresji, która wpłynęła na przebieg gry:

Nie mam problemu, gdy się przegra, ale nie w taki sposób – dodawał Serb:

I jeszcze pytanie, czy nie było tak, że w końcówce jego zawodnicy nie chcieli zbyt indywidualnie wygrać mecz:

Na koniec wracamy do Sulimy, którego pytaliśmy, o co chodzi z 3 kwartami Zastalu – to już 3 z rzędu, którą Zastal wyraźnie przegrywa:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku