°C

Kozzi Film Festiwal zagościł w galerii Focus Mall

Postacie oficerów oraz szturmowiec z filmu „Star Wars” można było oglądać dziś w galerii Focus Mall. Bohaterowie gwiezdnej sagi pojawili się w galerii w ramach Kozzi Film Festiwal i zrobili furorę.

Najmłodsi, i nieco starsi fani Gwiezdnych Wojen, mogli robić zdjęcia z postaciami z filmu, a nawet potrzymać w dłoni replikę broni używanej przez żołnierzy imperium.

5-letni Miłosz przyszedł na spotkanie z postaciami Star Wars razem z ojcem. Najbardziej podobają mu się walki rebeliantów:

 

 

Dla pana Marcina Star Wars to przede wszystkim wielka przygoda, którą warto przekazywać młodszym pokoleniom:

 

 

W jaki sposób można zostać członkiem grupy Star Wars tłumaczyła Magdalena Stawniak z grupy 501 Polish Garrison:

 

 

17-letnia Marcelina jest zafascynowana mundurami, które można zobaczyć w filmie. Po osiągnięciu pełnoletniości planuje zostać członkiem grupy Star Wars:

 

 

W galerii stanęło również miasteczko festiwalowe, które od rana było oblegane przez dzieci. W krainie eksperymentów maluch mogły bawić się różnymi substancjami, z których budowały masę plastyczną, a z niej najróżniejsze figury.

Daniel Sawicki

Dziennikarz Radia Zielona Góra

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.