°C

Kozzi Film Festiwal zagościł w galerii Focus Mall

 

Postacie oficerów oraz szturmowiec z filmu „Star Wars” można było oglądać dziś w galerii Focus Mall. Bohaterowie gwiezdnej sagi pojawili się w galerii w ramach Kozzi Film Festiwal i zrobili furorę.

Najmłodsi, i nieco starsi fani Gwiezdnych Wojen, mogli robić zdjęcia z postaciami z filmu, a nawet potrzymać w dłoni replikę broni używanej przez żołnierzy imperium.

5-letni Miłosz przyszedł na spotkanie z postaciami Star Wars razem z ojcem. Najbardziej podobają mu się walki rebeliantów:

 

 

Dla pana Marcina Star Wars to przede wszystkim wielka przygoda, którą warto przekazywać młodszym pokoleniom:

 

 

W jaki sposób można zostać członkiem grupy Star Wars tłumaczyła Magdalena Stawniak z grupy 501 Polish Garrison:

 

 

17-letnia Marcelina jest zafascynowana mundurami, które można zobaczyć w filmie. Po osiągnięciu pełnoletniości planuje zostać członkiem grupy Star Wars:

 

 

W galerii stanęło również miasteczko festiwalowe, które od rana było oblegane przez dzieci. W krainie eksperymentów maluch mogły bawić się różnymi substancjami, z których budowały masę plastyczną, a z niej najróżniejsze figury.

Daniel Sawicki

Dziennikarz Radia Zielona Góra

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku