°C

Zbliża się kolejna edycja Kozzi Film Festiwal

Fot. Kozzi Film Festiwal
 

Od 15 do 19 września Zielona Góra zamieni się w stolicę filmu, teatru i książki. Nie zabraknie gości ze świata kina, a także warsztatów literackich dla najmłodszych mieszkańców regionu. 

Wśród gości Kozzi Film Festiwal jest profesor Jerzy Bralczyk, Roma Gąsiorowska czy Lech Mackiewicz. Jak mówi Anna Polus, szef organizacyjny festiwalu, jest to wydarzenie, które w najbliższych dniach będzie odbywało się w wielu ciekawych miejscach:

W ramach wydarzenia niezmiennie Kozzi Gangsta Film i spotkania z lubuskimi adwokatami, którzy będą komentowali prezentowane filmy z perspektywy swojego zawodu. Anna Wojniusz, prezes Stowarzyszenia Kozzi Film festiwal, mówi, że będzie również okazja do dyskusji po emisji filmów:

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, o to zadba Justyna Stachura, koordynator Centrum Bibliotecznego dla dzieci i młodzieży w Zielonej Górze:

Udział w seansach jest bezpłatny, bilety można zamówić pod linkiem na stronie internetowej czytelni.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku