°C

Będzie medal dla zawodnika Startu ZG na Igrzyskach w Tokio!

Start Zielona Góra
 

Tomasz Jakimczuk ze Startu Zielona Góra wraz z Rafałem Czuperem ze Startu Białystok mają zapewniony co najmniej brązowy medal w tenisie stołowym podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio. Jutro powalczą o wejście do finału, gdzie jest spora szansa na złoto.

Polska para pokonała w walce o wejście do półfinału Rosyjski Komitet Olimpijski 2-0.  Jutro o 10:30 czasu polskiego w walce o finał mierzą się z Koreą Południową.  W tej fazie są cztery zespoły, a jako, że nie ma meczu o trzecie miejsce to awans do półfinału, w tym przypadku na Igrzyskach oznacza, że drużyny, które jutro przegrają dostaną brązowy medal. 

W drugim półfinale, także o 10:30 Słowacja zmierzy się z Francją. Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku