°C

Ruszyły Wojskowe MŚ w pięcioboju

foto: Krystian Machalica
 

Dziś w Drzonkowie oficjalnie ruszyły 48. Wojskowe Mistrzostwa Świata w pięcioboju nowoczesnym. Udział wezmą zawodnicy z 11. państw, w tym rzecz jasna z Polski.

Biało-czerwonych będą reprezentować: Daniel Ławrynowicz, Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak, Jarosław Świderski, Natalia Dominiak, Natalia Hachulska, Anna Maliszewska i Oktawia Nowacka. Trenerem kadry jest Szymon Staśkiewicz, który liczy na 3 medale:

Jedną z faworytek do medalu jest olimpijka Anna Maliszewska z Olimpii Zielona Góra:

Klubowy kolega Maliszewskiej, Sebastian Stasiak uważa, że łatwiej mogą mieć ci zawodnicy, którzy do Igrzysk Olimpijskich się nie zakwalifikowali:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku