°C

Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Fot. Agnieszka Wojnarowicz
 

Kreowanie wizerunku, warsztaty motywujące, social media – to jedne z tematów, bezpłatnych warsztatów dla kobiet, które odbędą się w Zielonej Górze w 2021 i 2022 roku.

Rekrutacja do udziału w projekcie już trwa. Zajęcia ruszają od września.

W ramach projektu przygotowano 120 miejsc dla zielonogórzanek, a także mieszkanek powiatu zielonogórskiego i nowosolskiego. Mówi Aleksandra Głazowska, prezes Lubuskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorczości:

Pierwsze warsztaty ruszą 2 września.

Projekt jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku