°C

Studenci UZ wrócą do zajęć stacjonarnych

pixabay
 

Jak poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki decyzja ta dotyczy uczelni w całym kraju. W sytuacji gdy znacząco wzrośnie liczba zachorowań na covid-19, tryb nauczania może ulec zmianie.

Katarzyna Doszczak z biura prasowego UZ, mówi, że władze uczelni na bieżąco będą informowały o kolejnych krokach dotyczących nauki stacjonarnej:

O decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki władze uczelni poinformowały na swoich mediach społecznościowych. Wywołało to burzliwą dyskusję studentów z regionu, którzy wyrazili swoje obawy związane z powrotem do nauki stacjonarnej:

 Wielu studentów zaznacza, że sytuacja pandemiczna szybko się zmienia, a wynajem mieszkania, czy też pokoju na kilka tygodni jest niemożliwy :

Przypomnijmy, decyzja może ulec zmianie w przypadku nagłego wzrostu liczny zachorowań.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku