°C

Kierowca przeleciał samochodem nad rondem

 

Nietypowe zdarzenie drogowe w Nowej Soli. Kierowca z impetem wjechał na rondo, po czym przeleciał nad nim kilkadziesiąt metrów.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, po przyjedzie policji, 34-letni kierowca tłumaczył, że miał niesprawne hamulce, dlatego tuż przy rondzie nie mógł w żaden sposób zareagować. Jak mówi Marcin Maludy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie, kierowca tuż po zdarzeniu został ukarany mandatem:

Maludy dodaje, że wiele wyjaśnia film, który pojawił się w internecie. Widać na nim prędkość z jaką przed wjazdem na rondo jechał kierowca:

Dodajmy, że policja wspólnie z prokuraturą bada sprawę.

Nagranie: Gazeta Regionalna


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku