°C

Anna Maliszewska najlepszą pięcioboistką w kraju

foto: Krystian Machalica
 

Anna Maliszewska z Olimpii Zielona Góra wygrała rozgrywane w Zielonej Górze-Drzonkowie Mistrzostwa Polski Seniorów w pięcioboju nowoczesnym. Na podium wyprzedziła Oktawię Nowacką z Legii Warszawa i Natalię Dominiak z ZKS-u Drzonków.

Olimpijka z Tokio przed ostatnią konkurencją laser run (bieg+strzelanie) była czwarta. Ostatecznie dzięki dobremu występowi wskoczyła na pierwsze miejsce z wynikiem 1353 punktów. Na drugim miejscu Oktawia Nowacka (1347 punktów), a podium zamknęła Natalia Dominiak zdobywając 1310 punktów. Dominiak wygrała także wśród zawodniczek poniżej 23 roku życia. W kategorii open na czwartym miejscu kolejna z zawodniczek ZKS-u Drzonków Ewa Pydyszewska. Mając na koncie 1262 punkty wygrała także klasyfikacje młodzieżową. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku