°C

KOZZI Film Festiwal 2021. Ruszył nabór wolontariuszy

Fot.: grafika organizatora
 

Organizatorzy KOZZI Film Festiwal 2021 szukają wolontariuszy. Impreza startuje 15 września i potrwa do 19 września.

W tym roku organizatorzy skupią się na trzech wybitnych postaciach polskiego kina i teatru: Macieju Kozłowskim, Wojciechu Pszoniaku oraz Piotrze Machalicy. Od dziś można wysyłać zgłoszenia o przystąpienie do wolontariatu drogą mailową. O obowiązkach wolontariuszy podczas imprezy mówi Anna Urbańska, z biblioteki Norwida:

Organizatorem KOZZI Film Festiwal jest biblioteka Norwida. Wydarzenie zagości w tym roku  w Zielonej Górze, Lubsku, Zatoniu i Wiechlicach. Zgłoszenia o przystąpienie do wolontariatu będą przyjmowane do 3 września mailowo pod adresem kozzi.wolontariat@norwid.zgora.pl, lub osobiście w głównej siedzibie książnicy. Wolontariusze będą mieli możliwość spotkania z gwiazdami imprezy oraz doświadczą organizacji festiwalu filmowego od kulis.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku