°C

Pięcioboiści ruszyli do boju; jest dobrze

fot. Marek Staniszewski
 

Dobrze zmagania w pięcioboju nowoczesnym rozpoczęła dwójka zawodników Olimpii Zielona Góra. Oboje wciąż trzymają się czołówki.

Dziś miała miejsce runda rankingowa w szermierce. Anna Maliszewska uplasowała się na miejscu szesnastym. Zielonogórzanka zanotowała 18 zwycięstw i 17 porażek.  Prowadzi Niemka Annika Schleu. Maliszewska Informacyjnej Agencji Radiowej powiedziała, że po słabym początku potrafiła odrobić wynik:

Z kolei klubowy kolega Maliszewskiej z Olimpii Zielona Góra, Sebastian Stasiak, wśród panów był 13. Drugi z Polaków, Łukasz Gutkowski, finalnie na miejscu 12.  Prowadzi Brytyjczyk Joseph Choong. Informacyjnej Agencji Radiowej Stasiak powiedział, że sporo problemów miał w połowie rywalizacji:

Jutro główna część rywalizacji pań, a pojutrze panów.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku