°C

Ciekawa obsada regionalnych zawodów w skokach

Marek Staniszewski
 

W Drzonkowie odbyły się dwudniowe otwarte zawody regionalne w skokach. Na starcie stanęli zawodnicy z krajowej elity oraz początkujący jeźdźcy.

W Drzonkowie odbyły się dwudniowe otwarte zawody regionalne w skokach. Na starcie stanęli zawodnicy z krajowej elity oraz początkujący jeźdźcy. W klasie LL wygrały: Pola Grzegorczyn na koniu Lex i Karolina Bruzdowska na koniu Hiszpan. W klasie L triumfowała Iga Adamek na koniu Drosera, w klasie P Julia Pięta na Allegra S, w klasie N Jan Żmójdzin na Nortonie, a w klasie C Daria Kobiernik na Donna Neva S. W klasie L1 najlepsza była Amelia Pawlak (Candy Lady), w P1 Kamila Muszyńska-Drabarek (Orestes), w N1 i C1 Jan Vinckier (Kanula i Solidat):


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku