°C

Mecz o wszystko Falubazu. Zielonogórzanie mogą się dzisiaj utrzymać

fot. Jacek Białogłowy
 

Przed żużlowcami Marwis.pl Falubazu "mecz o wszystko". Zielonogórzanie podejmą w niedzielę Fogo Unię Leszno i jeżeli wygrają to zapewnią sobie utrzymanie w PGE Ekstralidze.

Jeżeli Falubaz zapunktuje w niedzielę, to nie będzie musiał z niecierpliwością i niepewnością czekać na spotkanie ostatniej kolejki w Grudziądzu, w którym to zamykający tabelę miejscowy GKM będzie rywalizować z Włókniarzem Częstochowa. Zielonogórzanie mają tylko punkt przewagi nad grudziądzanami, którym zostało do rozegrania tylko to jedno wspomniane spotkanie. Z kolei Unia cały czas walczy o wejście do play off, także też ma o co jechać przy W69.

Na pokonanie leszczynian bardzo liczy trener Falubazu. Piotr Żyto powiedział nam, że w tym meczu pojedzie junior Nille Tufft (upadł podczas ostatnich derbów w Gorzowie i narzekał na ból barku):

Czy Falubaz jest w stanie wygrać u siebie z Unią? Zapytaliśmy o to jednego z zielonogórskiego żużlowców, Mateja Zagara:

Początek meczu w Zielonej Górze w niedzielę o godz. 16.30. Transmisja na antenie Radia Zachód oraz Radia Zielona Góra.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku