°C

Aftyka i Lesser najlepsi w memoriale Pawła Łyczka

foto: Krystian Machalica
 

Para Michał Aftyka i Maksymilian Lesser wygrała rozgrywany w Zielonej Górze-Zawadzie Pierwszy Memoriał im. Pawła Łyczka w siatkówce plażowej.

Turniej rozgrywany systemem brazylijskim, czyli takim, w którym przegrani przechodzą na prawą stronę „drabinki” organizującej system rozgrywek i zachowują szanse na końcowy triumf w imprezie. Odpadają z niej dopiero po drugim niepowodzeniu. A takowego nie było, aż do finału, w którym wygrali 2-1.

Paweł Łyczek, zmarły przed rokiem, to były zawodnik i trener siatkarski, także nauczyciel, mocno związany z Zawadą. To właśnie jemu poświęcony był sobotni memoriał.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku