Lechia wygrywa z Odra Bytom, ale na tydzień przed 3 ligą wygląda „średnio”

Lechia Zielona Góra wygrała z Odra Bytom Odrzański 7-3 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi 2021/22. Do przerwy Lechia prowadziła 4-1.

W grze zespołu Andrzeja Sawickiego jednak widać było sporo mankamentów  – w I połowie Lechiści spudłowali kilka razy w prostych sytuacjach podbramkowych, gdyby jej gracze byli skuteczni zaaplikowaliby rywalom kilkanaście bramek.

Poza tym słabo było w obronie, na co wskazują choćby 3 stracone gole.

Trener Lechii i jeden z jego graczy przyznawali, że do poprawy jest jeszcze sporo:

Z kolei trener gości, Grzegorz Tychowski powiedział, że jego zespół grał bez kilku zawodników i stąd nie jest do końca w stanie ocenić siły swojej ekipy: