°C

Kto dokończy remont Filharmonii Zielonogórskiej ?

fot. Daniel Sawicki
 

Przetarg na sfinalizowanie remontu Filharmonii ma zostać ogłoszony w połowie sierpnia.

Dotychczasowy wykonawca firma Wolar z Głogowa z powodów finansowych ostatecznie zszedł z budowy – poinformował RZG wicemarszałek Województwa Lubuskiego Łukasz Porycki. O swoich kłopotach firma uprzedzała już w lutym:

Inwestycja została zrealizowana w 70 procentach. Całkowity koszt projektu to ponad 6 milionów złotych. 4,5 miliona stanowi dofinansowanie unijne. Na dokończenie remontu zostało jeszcze ok 600 tysięcy zł.:

Dokończenie inwestycji to priorytetowe zadanie jakie Zarząd Województwa stawia przed nowo powołanym dyrektorem Rafałem Kłoczkiem, który stanowisko obejmie 1 września.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku