°C

Mateusz Zalewski zapłacił frycowe w ME juniorów

Marek Staniszewski
 

Mateusz Zalewski - tenisista stołowy ZKS Drzonków wystąpił w mistrzostwach Europy juniorów w chorwackim Varażdinie. Bohaterem mistrzostw Europy był Samuel Kulczycki. Zdobył 4 medale – 2 złote oraz po 1 srebrnym i brązowym. Rozegrał łącznie 25 pojedynków w zawodach indywidualnych i drużynowych, a wygrał aż 22.

Debiutant Mateusz Zalewski w imprezie juniorskiej nie zdołał przebić się do strefy medalowej. Mateusz Zalewski najlepiej zaprezentował się w grze mieszanej z Zuzanna Wielgosz. – Mogło być dużo lepiej, ale grałem z zawodnikami starszymi – tłumaczy Zalewski:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku