°C

Skierka niestety słabo, półfinału Igrzysk nie będzie

fot. Jacek Białogłowy
 

Kiepsko wypadł pływak Jakub Skierka z TP Zielona Góra w eliminacjach 200 m stylem grzbietowym na IO w Tokio. W swojej serii był ostatni, ale przede wszystkim miał słaby czas i nie awansował do półfinału.

Czas 1:59.30 był jednym z najgorszych czasów eliminacji podczas gdy trener Skierki – Jacek Miciul – zapowiadał, że naszego pływaka stać nawet na czas poniżej 1:56.00. Skierka jednak zaczął bardzo wolno, od razu był na końcu stawki i mimo, że na ostatniej pięćdziesiątce przyspieszył, to niczego to nie zmieniło. Miał 27 czas.

Dobrze za to popłynął inny Polak, Radosław Kawęcki, z którym Skierka zresztą ostatnio trenował. Miał szósty czas eliminacji i spokojnie awansował do półfinału. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku