°C

Kuba Skierka płynie dziś w Tokio – cel minimum to półfinał

fot. facebook TP SMS Zielona Góra JM Team
 

Na 12:28 zaplanowano dziś na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio wyścig eliminacyjny na 200 metrów stylem grzbietowym, w którym popłynie Jakub Skierka z Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra. On i jego trener Jacek Miciul mówią, że plan minimum to półfinał.

Jakub Skierka dodaje jednak, że ma apetyt na więcej:

Jacek Miciul z kolei powiedział Radiu Zielona Góra, że jego podopieczny jest w dobrej formie:

Miciula pytaliśmy też o jego byłego podopiecznego – najlepszego od lat polskiego grzbiecistę, Radosław Kaweckiego, który też dziś popłynie w eliminacjach 200 m grzbietem:

Co dziwne i ciekawe – Jacek Miciul jest w tej chwili w…Polsce choć jeszcze 3 dni temu był z pływakami w Tokio. Jak się jednak okazuje Polski Związek Pływacki zaplanował jego pobyt właśnie do 25 lipca, a teraz zastąpił go w stolicy Japonii inny trener. Miciul nie chciał za bardzo o sprawi rozmawiać choć czuć, że nie jest szczęśliwy z takiego obrotu sprawy:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku