°C

Kampania „Pijany kierowca. Nie reagujesz, akceptujesz!”

Fot. Envato
 

„Pijany kierowca. Nie reagujesz, akceptujesz!” to hasło tegorocznej kampanii społecznej w ramach zielonogórskich dialogów profilaktycznych.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na temat problemu nietrzeźwości wśród kierowców.

Zależy nam na tym, aby zielonogórzanie nie dopuszczali osób będących pod wpływem alkoholu do kierowania samochodem. To się nazywa obywatelskie zatrzymanie. Mówi Lucyna Poźniak, kierownik Biura Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom:

Wystawa w ramach kampanii będzie miała miejsce pod ratuszem, a cała akcja potrwa od 2 do 31 sierpnia. Organizatorem kampanii jest Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Zielonej Górze.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku