°C

Fantazje Zielonogórskie po raz jedenasty

fot. Pixabay
 

Około 70 prac z Zielonej Góry i całego kraju napłynęło na jedenastą edycję Fantazji Zielonogórskich. Jak zwykle głównym bohaterem konkursowych opowiadań jest miasto - jego historia, teraźniejszość i przyszłość w ujęciu fantastycznym.

Będziemy mieli co czytać przez najbliższy miesiąc – mówi Waldemar Gruszczyński, prezes Zielonogórskiego Klubu Fantastyki Ad Astra:

Organizatorzy konkursu na fantastyczne opowiadania mają zamysł, aby najlepsze teksty wydać w jednym tomie:

Zwycięzców XI edycji konkursu literackiego Fantazje Zielonogórskie poznamy pod koniec sierpnia. Premiera książki planowana jest podczas Bachanaliów Fantastycznych, które maję się odbyć w Zielonej Górze w połowie października.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku