°C

„Baletnica w mieście – filmowo, wielkoformatowo i na szybach

Fot. P. Janczaruk
 

Projekt „Baletnica w mieście” w kolejnych odsłonach, tym razem filmowych i wielkoformatowych. Zielonogórski fotograf Paweł Janczaruk przygotowuje następne wystawy z udziałem baletnic uwiecznianych w różnych miejscach Zielonej Góry. Połączenie miejskiej scenerii z baletem jest jednym z głównych założeń przedsięwzięcia.

 Jego realizacja ruszyła w 2015 roku, a ostatnia forma odbywała się w lockdownie, podczas którego kręcono sekwencje filmowe. Pracowaliśmy w trakcie prób – mówi Paweł Janczaruk:

Od 2018 roku trwa też realizacja baletowego projektu z zielonogórską starówką w tle. Ta część zostanie przeniesiona na szyby – zapowiada Paweł Janczaruk.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku