°C

,,Na wschodzie bez zmian”- fotografie P. Janczaruka

fot. M. Czechowska
 

Żołnierzyki z dzieciństwa i prawdziwa wojna – jutro w bibliotece Norwida otwarcie wystawy ,,Na wschodzie bez zmian'' Pawła Janczaruka. Zielonogórski fotograf zajął się kwestią konfliktów zbrojnych.

Jak mówi – wojny, powstania i konflikty stały się codziennością, w której giną ludzie:

Wystawa jest podzielona na 3 części. Nie od razu można poznać, że prace przedstawiają dziecięce zabawki – obrazy wyglądają jak prawdziwe migawki wojenne. Na prezentację składają się prace wielkoformatowe na płótnie, ale też portretowe zdjęcia żołnierzyków na szybach, które widać po podświetleniu, np. latarką:

Otwarcie wystawy „Na wschodzie bez zmian” odbędzie się w środę o 17.00 w bibliotece Norwida. Będzie ją można oglądać do 28 sierpnia. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku