°C

Ostrzeżenie o silnych opadach deszczu z burzami

Grafika: IMGW
 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w czwartek ostrzeżenie drugiego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzami dla wszystkich powiatów województwa lubuskiego.

Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadów od 30 mm do 60 mm. Deszczowi będą towarzyszyć burze z porywami wiatru do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h. Miejscami może padać grad – przekazano w komunikacie IMGW.

Zjawiska mogą występować od godz. 20 w czwartek (8 lipca br.) do godz. 8 w piątek (9 lipca br.). Prawdopodobieństwo ich pojawiania się określono na 85 proc. Ostrzeżenie dotyczy wszystkich powiatów woj. lubuskiego


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku