°C

Enea Zastal z kompletnym sztabem szkoleniowym

źródło: materiały klubowe
 

Arkadiusz Miłoszewski umowę przedłużył, a Milan Mitrović podpisał. Obaj panowie w nowym sezonie pełnić będą rolę asystenta trenera Enei Zastalu BC Zielona Góra Olivera Vidina. Tym samym dołączyli do Jakuba Lewandowskiego, który również jest asystentem, a także do trenera przygotowania motorycznego, Piotra Pigli.

Arkadiusz Miłoszewski umowę z Eneą Zastalem podpisał na kolejny rok, a w samym klubie pracuje od 2014 roku. Jak sam przyznaje, cieszy się z możliwości dalszej pracy w Zielonej Górze:

Z kolei nową postacią w ekipie Olivera Vidina jest Serb Milan Mitrović. Przez ostatnie siedem sezonów pracował w rumuńskim CSM Oradea. On także nie może się doczekać pracy zarówno w Ekstralidze, jak i w rozgrywkach VTB:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku