°C

Sarna utknęła w ogrodzeniu. Uwolnili ją policjanci [WIDEO]

 

Policjanci z Nowej Soli pomogli młodej sarnie, która zaklinowała się w ogrodzeniu. Los zwierzęcia nie był obojętny dla grupy nastolatków, którzy wezwali ich na pomoc - poinformowała w poniedziałek Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Do tej sytuacji doszło w sobotę (3 lipca br.), około godz. 18 w centrum Nowej Soli, gdzie panuje duży ruch.

Informację o błąkającej się po centrum młodej sarnie przekazali policji nastolatkowie widzący przestraszone zwierzę, które szukając drogi ucieczki w końcu utknęło w ogrodzeniu.

Na miejsce natychmiast udał się patrol. Policjanci uwolnili sarnę, która zaklinowała się między metalowymi elementami ogrodzenia. Nie miała widocznych obrażeń, ale było widać, że obecność ludzi jest dla niej bardzo stresująca

„Policjanci przenieśli ją do radiowozu i zawieźli do lasu, gdzie odzyskała wolność”

– dodała Sęczkowska


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku