°C

Rozmawiali o aktorstwie i YouTube

fot. Aleksandra Ferenc
 

Gościem cyklicznego spotkania ,,Człowiek z pasją”, organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, był Michał Floriańczyk – pochodzący z Zielonej Góry aktor i youtuber.

Jest on absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, czyli tak zwanej „filmówki”. Na YouTube współtworzy kanał ,,Jeleniejaja”, który ma ponad pół miliona subskrybcji.

,,Kiedy staramy się iść za tym co czujemy, to wypełniamy misję i powołanie życiowe” – mówił o swojej pasji Michał Floriańczyk:

 

 

Zaproszony gość opowiadał m.in. o świecie serwisu YouTube:

 

 

Aktor na spotkaniu podkreślał jak ważna jest dla niego wiara. Na swoim koncie na Instagramie, które obserwuje ponad 22 tysiące widzów, napisał: ,,God is my only hero”, co oznacza: ,,Bóg jest moim jedynym bohaterem”:

 

 

W spotkaniu uczestniczyła młodzież, której sfera vlogów nie jest obca. Uczestnicy zadawali także wiele pytań na temat zawodu aktora:

 

 

Spotkanie odbyło się w Klubie Arka na Placu Matejki 2a w Zielonej Górze. Dodajmy, że poprzednimi gośćmi tego wydarzenia byli: kabaret Nowaki, bp Adam Dyczkowski, raper Tau i dziennikarze: Janusz Życzkowski oraz Filip Czyszanowski.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku