°C

„Pomagamy, bo kochamy”. Charytatywna akcja motocyklistów w Żarach

fot. K.Gonera
 

W Żarach rozpoczął się charytatywny zlot miłośników motocykli pod hasłem Pomagamy, bo kochamy. Celem imprezy jest nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim pomoc osobom potrzebującym.

To już piąta edycja spotkania na żarskim rynku. Tym razem wsparcie kierowana jest do dwojga mieszkańców regionu walczących o zdrowie.
– Nasze serca kierujemy dziś w stronę Madzi i Artura. Spotykamy się dziś razem, aby pokazać naszą solidarność i wiarę w to, że można, a nawet trzeba sobie nawzajem pomagać – mówi organizatorka zlotu Izabela Niekało:

Artur jest ratownikiem. Wiele razy niósł pomoc ludziom. Dziś sam jej potrzebuje w walce o zdrowie. Magda mimo choroby od początku towarzyszy rodzicom w takich wydarzeniach, bo sama chce pomagać. Jak mówią Beata i Jerzy, opiekunowie dziewczynki obecność tylu ludzi przerosła ich wyobrażenie:

– Czyniąc dobro, kiedyś sami możemy je otrzymać. Jestem dumna z ludzi, którzy dziś przyszli tutaj, okazując wrażliwość i zaangażowanie – mówi burmistrz Żar, Danuta Madej :

Charytatywna impreza zakończy się o godzinie 17.00.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku