°C

Strzelcy Gwardii na podium w Złotej Krócicy i Złotym Muszkiecie

Gwardia ZG
 

We Wrocławiu odbyła się druga ogólnopolska eliminacja do startu w finałach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.Startowało ponad 300 zawodników, w tym 22 zawodników z Zielonej Góry. Zawodnicy Gwardii spisali się bardzo dobrze i wszyscy wywalczyli kwalifikację do startu w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Pistoleciarze walczyli o „Złotą Krócicę”, a karabiniarze o „Złoty Muszkiet”. Pistoleciarze wygrali rywalizację o Złotą Krócicę, a karabiniarze zajęli drugie miejsce, ulegając tylko strzelcom Zawiszy Bydgoszcz. W rywalizacji indywidualnej zawodnicy z Zielonej Góry 8 razy wchodzili na podium. Jedyny złoty medal wystrzelał Stanisław Nowosadko, który w pistolecie szybkostrzelnym poprawił rekord życiowy, osiągając 535 punktów. Aż 3 medale zdobył Piotr Bujewicz – podopieczny trenera Jerzego Wolnika:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku