°C

37-latek odpowie za posiadanie i handel narkotykami

Fot. KMP Zielona Góra
 

Do 10 lat więzienia grozi 37-latkowi z Zielonej Góry, który usłyszał zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli 460 gramów marihuany i akcesoria do jej dystrybucji – poinformowała we wtorek Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

„37-latek, który nie był wcześniej notowany przez policję, przyznał się do posiadania narkotyków i złożył zeznania. Został objęty dozorem policyjnym i zgodnie z decyzją prokuratora, by pozostać na wolności musiał wpłacić 10 tys. zł poręczenia majątkowego”

– przekazała policjantka.

Zielonogórscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali 37-latka w ub. tygodniu. Śledczych doprowadziły do niego ustalenia operacyjne, z których wynikało, że może zajmować się narkotykowym procederem.

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli ponad 460 gramów suszu konopi indyjskich, woreczki foliowe, wagę oraz kilka tysięcy złotych i kilkaset euro.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku