°C

5 medali akrobatów UKS-u AS ZG w Mistrzostwach Polski

UKS As
 

3 złote i 2 srebrne krążki wywalczyli akrobaci UKS-u AS Zielona Góra podczas rozgrywanych w Poznaniu Mistrzostwach Polski Seniorów w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie.

Wszystkie krążki zostały zdobyte w klasie mistrzowskiej. Po złoto w indywidualnych skokach na trampolinie sięgnęli Krystyna Kleszcz i Maciej Wyskiel. Srebro w skokach synchronicznych mężczyzn powędrowało do Kacpra Rempalskiego i Macieja Wyskiela. A w drużynowych skokach na trampolinie do zielonogórzan trafił medal złoty i srebrny. Z małym niedosytem wracają z Poznania akrobaci UKS-u, mówi trener, Radosław Walczak:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku