°C

Szalone derby w okręgówce; Zorza remisuje z Drzonkowianką

foto: Krystian Machalica
 

Remisem 5-5 zakończyło się spotkanie derbowe w zielonogórskiej klasie okręgowej pomiędzy Zorzą Ochla, a Drzonkowianką Racula.

W pierwszej połowie goście, czyli piłkarze Drzonkowianki Racula, byli przede wszystkim skuteczni. Najpierw trafił dla nich Szymon Waszkowiak, następnie wyrównał dla Zorzy Tomasz Wasielewski. Goście trafieniami Waszkowiaka i Konrada Kałużnego wyszli na prowadzenie 3-1. Straty zmniejszył Oskar Blinkiewicz, ale za chwilę na 4-2 strzelił Tomasz Nowiński. Pod koniec pierwszej połowy za obrazę sędziego z boiska został usunięty czerwoną kartką zawodnik Drzonkowianki Jacek Marciniak. Jako, że był też faul w polu karnym to „jedenastkę” skutecznie wykorzystał Łukasz Janus. Do przerwy Zorza przegrywała 3-4.

Na samym początku drugiej połowy wyrównali za sprawą Pawła Jeruaszka, ale osłabioną Drzonkowiankę stać było jeszcze na wyjście na prowadzenie 5-4. Zorza nie ustępowała i niemal zamknęła gości na ich połowie, co poskutkowało bramką na 5-5, której autorem był Rafał Jaszkiewicz.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku